Oferte de vânzare teren

ORDIN nr. 26/278/M.7/2.717/2023

Oferte de vânzare teren 2024

Ofertă de vânzare teren nr. 167 din 15.05.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 162 din 16.04.2024
Înștiințare de vânzare teren forestier nr 5692 din 05.04.2024
Înștiințare de vânzare teren forestier nr 5607 din 04.04.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 157 din 11.03.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 152 din 26.02.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 147 din 26.02.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 142 din 26.02.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 137 din 26.02.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 132 din 26.02.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 127 din 26.02.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 122 din 26.02.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 117 din 16.02.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 62 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 57 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 52 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 47 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 42 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 37 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 32 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 27 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 22 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 17 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 12 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 7 din 09.01.2024
Ofertă de vânzare teren nr. 2 din 09.01.2024

Oferte de vânzare teren 2023

Ofertă de vânzare teren nr. 439 din 29.12.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 434 din 29.12.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 429 din 29.12.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 424 din 18.12.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 419 din 18.12.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 414 din 18.12.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 409 din 18.12.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 404 din 18.12.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 399 din 22.11.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 394 din 22.11.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 389 din 21.11.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 384 din 21.11.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 379 din 13.11.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 374 din 08.11.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 369 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 364 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 359 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 354 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 349 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 344 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 339 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 334 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 329 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 324 din 17.10.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 319 din 11.10.2023
Ofertă de vânzare teren Negrea Dănuț din 12.09.2023
Înștiințare de vânzare teren nr. 612 din 23.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 299 din 28.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 294 din 28.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 289 din 28.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 284 din 24.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 279 din 16.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 274 din 16.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 269 din 16.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 264 din 04.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 259 din 04.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 254 din 03.08.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 249 din 27.07.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 244 din 27.07.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 239 din 27.07.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 234 din 19.07.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 229 din 11.07.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 224 din 07.07.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 219 din 04.07.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 204 din 21.06.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 199 din 13.06.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 194 din 08.06.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 189 din 29.05.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 184 din 25.05.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 179 din 25.05.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 174 din 25.05.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 169 din 25.05.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 154 din 26.04.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 149 din 21.04.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 138 din 28.03.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 133
Ofertă de vânzare teren nr. 128
Ofertă de vânzare teren nr. 123
Ofertă de vânzare teren nr. 118
Ofertă de vânzare teren nr. 113
Ofertă de vânzare teren nr. 108
Ofertă de vânzare teren nr. 103
Ofertă de vânzare teren nr. 93
Ofertă de vânzare teren nr. 87 din 01.03.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 82
Ofertă de vânzare teren nr. 77
Ofertă de vânzare teren nr. 72
Ofertă de vânzare teren nr. 67
Ofertă de vânzare teren nr. 62
Ofertă de vânzare teren nr. 57
Ofertă vânzare teren 30.01.2023
Notificare nr.45 din 27.01.2023
Notificare nr.42 din 27.01.2023
Notificare nr.40 din 27.01.2023
Notificare nr.37 din 27.01.2023
Notificare nr.32 din 18.01.2023
Notificare nr.30 din 04.01.2023
Notificare nr.25 din 04.01.2023
Notificare nr.20 din 04.01.2023
Notificare nr.15 din 04.01.2023
Notificare nr.10 din 04.01.2023
Notificare nr.5 din 04.01.2023
Ofertă de vânzare teren nr. 27
Ofertă de vânzare teren nr. 22
Ofertă de vânzare teren nr. 17
Ofertă de vânzare teren nr. 12
Ofertă de vânzare teren nr. 7
Ofertă de vânzare teren nr. 2

Oferte de vânzare teren 2022

Ofertă de vânzare teren 19.12.2022-7
Ofertă de vânzare teren 19.12.2022-6
Ofertă de vânzare teren 19.12.2022-5
Ofertă de vânzare teren 19.12.2022-4
Ofertă de vânzare teren 19.12.2022-3
Ofertă de vânzare teren 19.12.2022-2
Ofertă de vânzare teren 19.12.2022-1
Ofertă de vânzare teren nr. 145-2
Ofertă de vânzare teren nr. 151
Ofertă de vânzare teren nr. 145
Ofertă de vânzare teren nr. 140
Ofertă de vânzare teren nr. 130
Ofertă de vânzare teren nr. 125
Ofertă de vânzare teren nr. 120
Ofertă de vânzare teren nr. 115
Ofertă de vânzare teren nr. 110
Ofertă de vânzare teren nr. 105
Ofertă de vânzare teren nr. 100
Ofertă de vânzare teren nr. 95
Ofertă de vânzare teren nr. 90
Ofertă de vânzare teren nr. 85
Ofertă de vânzare teren nr. 81
Ofertă de vânzare teren nr. 78
Ofertă de vânzare teren nr. 75
Ofertă de vânzare teren nr. 72
Ofertă de vânzare teren nr. 66
Ofertă de vânzare teren nr. 63
Ofertă de vânzare teren nr. 60
Ofertă de vânzare teren nr. 57
Ofertă de vânzare teren nr. 54
Ofertă de vânzare teren nr. 51
Ofertă de vânzare teren nr. 44
Ofertă de vânzare teren nr. 43
Ofertă de vânzare teren nr. 42
Ofertă de vânzare teren nr. 41
Ofertă de vânzare teren nr. 40
Ofertă de vânzare teren nr. 39
Ofertă de vânzare teren nr. 36
Ofertă de vânzare teren nr. 35
Ofertă de vânzare teren nr. 34
Ofertă de vânzare teren nr. 33
Ofertă de vânzare teren nr. 32
Ofertă de vânzare teren nr. 31
Ofertă de vânzare teren nr. 30
Ofertă de vânzare teren nr. 29
Ofertă de vânzare teren nr. 28
Ofertă de vânzare teren nr. 27
Ofertă de vânzare teren nr. 26
Ofertă de vânzare teren nr. 25
Ofertă de vânzare teren nr. 24
Ofertă de vânzare teren nr. 23
Ofertă de vânzare teren nr. 22
Ofertă de vânzare teren nr. 21
Ofertă de vânzare teren nr. 20
Ofertă de vânzare teren nr. 19
Ofertă de vânzare teren nr. 18
Ofertă de vânzare teren nr. 17
Ofertă de vânzare teren nr. 14
Ofertă de vânzare teren nr. 13
Ofertă de vânzare teren nr. 12
Ofertă de vânzare teren nr. 9
Ofertă de vânzare teren nr. 8
Ofertă de vânzare teren nr. 7
Ofertă de vânzare teren nr. 6
Ofertă de vânzare teren nr. 5
Ofertă de vânzare teren nr. 4
Ofertă de vânzare teren nr. 3
Ofertă de vânzare teren nr. 2
Ofertă de vânzare teren nr. 1

Oferte de vânzare teren 2021

Ofertă de vânzare teren nr. 69

Ofertă de vânzare teren nr. 68

Ofertă de vânzare teren nr. 67

Ofertă de vânzare teren nr. 64

Ofertă de vânzare teren nr. 63

Ofertă de vânzare teren nr. 62

Ofertă de vânzare teren nr. 61

Ofertă de vânzare teren nr. 60

Ofertă de vânzare teren nr. 59

Ofertă de vânzare teren nr. 58

Ofertă de vânzare teren nr. 57

Ofertă de vânzare teren nr. 56

Ofertă de vânzare teren nr. 55

Ofertă de vânzare teren nr. 54

Ofertă de vânzare teren nr. 53

Ofertă de vânzare teren nr. 52

Ofertă de vânzare teren nr. 51

Ofertă de vânzare teren nr. 50

Ofertă de vânzare teren nr. 49

Ofertă de vânzare teren nr. 48

Ofertă de vânzare teren nr. 47

Ofertă de vânzare teren nr. 46

Ofertă de vânzare teren nr. 45

Ofertă de vânzare teren nr. 44

Ofertă de vânzare teren nr. 43

Ofertă de vânzare teren nr. 42

Ofertă de vânzare teren nr. 41

Ofertă de vânzare teren nr. 40

Ofertă de vânzare teren nr. 39

Ofertă de vânzare teren nr. 38

Ofertă de vânzare teren nr. 37

Ofertă de vânzare teren nr. 36

Ofertă de vânzare teren nr. 35

Ofertă de vânzare teren nr. 34

Ofertă de vânzare teren nr. 33

Ofertă de vânzare teren nr. 32

Ofertă de vânzare teren nr. 31

Ofertă de vânzare teren nr. 30

Ofertă de vânzare teren nr. 29

Ofertă de vânzare teren nr. 28

Ofertă de vânzare teren nr. 27

Ofertă de vânzare teren nr. 26

Ofertă de vânzare teren nr. 25

Ofertă de vânzare teren nr. 18

Oferte de vânzare teren nr. 17

Oferte de vânzare teren nr. 16

Oferte de vânzare teren nr. 14 – 15

Oferte de vânzare teren nr. 1 – 13

Oferte de vânzare teren 2020

Ofertă de vânzare teren nr.62
Ofertă de vânzare teren nr.61
Ofertă de vânzare teren nr.60
Ofertă de vânzare teren nr.59
Ofertă de vânzare teren nr. 54
Ofertă de vânzare teren nr. 53
Ofertă de vânzare teren nr. 52
Ofertă de vânzare teren nr. 51
Ofertă de vânzare teren nr. 50
Ofertă de vânzare teren nr. 49
Ofertă de vânzare teren nr. 48
Ofertă de vânzare teren nr. 47
Ofertă de vânzare teren nr. 46
Ofertă de vânzare teren nr. 45
Ofertă de vânzare teren nr. 44
Ofertă de vânzare teren nr. 43
Ofertă de vânzare teren nr. 42
Ofertă de vânzare teren nr. 41
Ofertă de vânzare teren nr. 40
Ofertă de vânzare teren nr. 39
Ofertă de vânzare teren nr. 38
Ofertă de vânzare teren nr. 37
Ofertă de vânzare teren nr. 28 / 07.07.2020
Ofertă de vânzare teren nr. 29 / 11.06.2020
Ofertă de vânzare teren nr. 26 / 11.06.2020
Ofertă de vânzare teren nr. 24 / 29.05.2020
Ofertă de vânzare teren nr. 23 / 29.05.2020
Ofertă de vânzare teren nr. 1 / 2020
Ofertă de vânzare teren nr. 2 / 2020
Ofertă de vânzare teren nr. 3 / 2020
Ofertă de vânzare teren nr. 4 / 2020
Ofertă de vânzare teren nr. 5 / 2020
Ofertă de vânzare teren nr. 6 / 2020
Ofertă de vânzare teren nr. 7 / 2020
Ofertă de vânzare teren nr. 8 / 2020

Ofertă de vânzare nr. 67

Ofertă de vânzare nr. 63-66

Ofertă de vânzare nr. 51-62

Ofertă de vânzare nr. 41-50

Ofertă de vânzare nr. 35-40

Ofertă de vânzare Petcu Gheorghe

Ofertă de vânzare BĂLĂȘOIU ANA

Ofertă de vânzare teren GĂVAN VASILE – GĂVAN GENOVEVA

Ofertă de vânzare teren CEAUȘU EMANOIL

Ofertă de vânzare teren MIHUTOIU ION

Ofertă de vânzare teren MIHUTOIU ION

Ofertă de vânzare teren MIHUTOIU ION

Ofertă de vânzare teren GIURCAN VASILE 

Ofertă de vânzare teren Negrilă Elena – nr.10 din 04.04.2019

Ofertă de vânzare teren Croicu Domnica – nr.5-9 din 03.04.2019

Ofertă de vânzare teren Scheau Gheorghe – nr.4 din 07.03.2019

Ofertă de vânzare teren Aninoiu Daniel – nr.54 și 59 din 10.12.2018

Ofertă de vânzare teren Mălăescu Ion – nr.46 și 47 din 21.11.2018

Ofertă de vânzare teren Mălăescu Ștefan Nr. 28/28.08.2018

Ofertă de vânzare teren Mălăescu Ștefan și Mălăescu Iuliana Nr. 27/28.08.2018

Ofertă de vânzare teren Sîrbu Claudia Ramona Nr. 26/28.08.2018

Ofertă de vânzare teren Gomoi Gheorghe Nr. 21/17.07.2018